
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535476
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 16:14:46 | | SCORE | 6294 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 540 MHz - max: 2220 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (251 W) |
|---|
|