
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2535547
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 16:37:57 | | SCORE | 8305 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1028-5113 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (323 W) |
|---|
|