
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2535550
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 16:38:27 | | SCORE | 3898 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A0F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2670 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (181 W) |
|---|
|