FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2535639
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:01:53 |
| SCORE | 8186 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1771-2096 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1598 MHz - max: 2062 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (321 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|