
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535640
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:02:02 | | SCORE | 6007 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 78 % TDP (232 W) |
|---|
|