FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535652
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:03:55 |
| SCORE | 6303 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 908 MHz - max: 2332 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (251 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|