
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2535765
FurMark (GL) Submitted by celian on Apr 17, 2026 @ 17:30:13 | | SCORE | 15038 |
|---|
| FPS | 249 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 5090 Suprim SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5301 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2326 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (601 W) |
|---|
|