FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2535769
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:31:09 |
| SCORE | 15342 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4171 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (591 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 71 W |
|---|