
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535775
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:32:23 | | SCORE | 9594 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4196 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2408 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (361 W) |
|---|
|