FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535832
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 17:46:30 |
| SCORE | 6186 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1771-205D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (276 W) |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|