FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2535897
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:01:03 |
| SCORE | 10145 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2896 MHz |
|---|
| max power | 119 % TDP (354 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|