
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535913
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:04:23 | | SCORE | 8985 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 58 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 908 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 76 % TDP (450 W) |
|---|
|