
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2536023
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:27:24 | | SCORE | 1988 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3810 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 201 MHz - max: 1704 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
|