FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536043
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:31:10 |
| SCORE | 7978 |
|---|
| FPS | 132 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2086 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (300 W) |
|---|