
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536142
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:54:16 | | SCORE | 2471 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8810 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|