
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536247
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:16:35 | | SCORE | 4031 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3090 Trinity 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 19DA-1613 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1170 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (349 W) |
|---|
|