FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536311
FurMark (GL) Submitted by SAD0WARMY on Apr 17, 2026 @ 19:31:11 |
| SCORE | 14680 |
|---|
| FPS | 245 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (601 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 125 W |
|---|