FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2536315
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:31:35 |
| SCORE | 10499 |
|---|
| FPS | 174 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4690 - SUB: 1462-7D42 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 3070 Ti Suprim X 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1462-5051 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|