FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2536362
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:42:27 |
| SCORE | 12392 |
|---|
| FPS | 207 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 1B4C-21F7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2018 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (522 W) |
|---|