FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536373
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:44:22 |
| SCORE | 8530 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 7377-1400 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (321 W) |
|---|