FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536406
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:50:04 |
| SCORE | 17064 |
|---|
| FPS | 282 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 10DE-1795 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 135 % TDP |
|---|