FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2536410
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:51:10 |
| SCORE | 8929 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 149 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: E6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|