FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536464
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 20:05:56 |
| SCORE | 13935 |
|---|
| FPS | 231 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2291 MHz |
|---|
| max power | 260 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|