FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536588
FurMark (GL) Submitted by knobster on Apr 17, 2026 @ 20:41:58 |
| SCORE | 27176 |
|---|
| FPS | 453 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Workstation Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2BB1 - SUB: 10DE-204B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 172 MHz - max: 180 MHz |
|---|
| max power | 3 % TDP |
|---|