FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536598
FurMark (GL) Submitted by aa on Apr 17, 2026 @ 20:46:09 |
| SCORE | 7632 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10B0-1535 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|