FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2536620
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 20:52:50 |
| SCORE | 9542 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1558-25A1 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 12 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1558-25A1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2086 MHz - max: 2386 MHz |
|---|