
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536666
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:01:14 | | SCORE | 3479 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1043-866A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 71 % TDP (184 W) |
|---|
|