FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536683
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:07:12 |
| SCORE | 14208 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4575 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2760 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP |
|---|