
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2536713
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:14:44 | | SCORE | 2668 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85EB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1722 MHz - max: 1798 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (257 W) |
|---|
|