FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536726
FurMark (GL) Submitted by LAEGGY on Apr 17, 2026 @ 21:17:19 |
| SCORE | 7140 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D32 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 57 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E465 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2328 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| max power | 201 W |
|---|