FurMark ROG 2.9.0.0 - score ID: 2536745
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:21:57 |
| SCORE | 27361 |
|---|
| FPS | 456 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1028-5116 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|