FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536749
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:22:57 |
| SCORE | 15105 |
|---|
| FPS | 251 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X3D 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (600 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 74 W |
|---|