
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536781
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:31:27 | | SCORE | 3602 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-88BF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 36 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 57 % TDP (191 W) |
|---|
|