FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536791
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:33:48 |
| SCORE | 3182 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8509 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
|
| GPU0 | Sparkle Arc A770 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 172F-3937 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|