FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536832
FurMark (GL) Submitted by laceypaws on Apr 17, 2026 @ 21:45:00 |
| SCORE | 8988 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6021 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|