FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2536839
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:46:41 |
| SCORE | 18558 |
|---|
| FPS | 308 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E41 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1150 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6705 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 965 MHz - max: 1837 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 59 °C |
|---|
| max power | 203 W |
|---|