FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536862
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 21:54:31 |
| SCORE | 6093 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 3842-4998 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (486 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 88 W |
|---|