FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536880
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:00:44 |
| SCORE | 14099 |
|---|
| FPS | 235 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E07 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 92 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2190 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|