FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536888
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:03:48 |
| SCORE | 15255 |
|---|
| FPS | 253 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-8A5A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|