
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536889
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:03:52 | | SCORE | 11465 |
|---|
| FPS | 191 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (456 W) |
|---|
|