FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536899
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:06:37 |
| SCORE | 6662 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.83 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 103C-8BB1 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 29 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 103C-8BB1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2130 MHz |
|---|