
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536937
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:19:49 | | SCORE | 2898 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 5060 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5374 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (169 W) |
|---|
|