FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2536957
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:25:29 |
| SCORE | 4716 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1043-8803 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1516 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (350 W) |
|---|