
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2536983
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:34:46 | | SCORE | 2956 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3D06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|
|