FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537051
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 22:59:00 |
| SCORE | 7882 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1265U |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A8 - SUB: 17AA-22E6 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1002-E37 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1003 MHz - max: 2225 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| max power | 150 W |
|---|