FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2537067
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 23:03:22 |
| SCORE | 11821 |
|---|
| FPS | 192 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1043-28ED - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1043-28ED - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 706 MHz - max: 1456 MHz |
|---|