FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537089
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 23:11:34 |
| SCORE | 6568 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 207E-A002 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|