
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537110
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 23:21:14 | | SCORE | 4258 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1028-C890 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|