FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537121
FurMark (GL) Submitted by abdel on Apr 17, 2026 @ 23:25:31 |
| SCORE | 6922 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 103C-8BBE - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 103C-8BBE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2356 MHz |
|---|