FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537127
FurMark (GL) Submitted by Boots on Apr 17, 2026 @ 23:27:38 |
| SCORE | 7693 |
|---|
| FPS | 128 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2542 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (301 W) |
|---|